INFORMACE ZE SCHŮZEK

7.schůzka 23.10.2015

Autor:Míša Weingartová

V Pátek jsme se v 5 hodin sešli u hasičky.Na schůzce jsme vázali uzly,opakovali jsme štafetu požárních dvojic a nejvíc nás bavila soutěž motání hadic.Byli jsme rozděleni do třech týmů ve složení:
1.tým Míša,Michal,Tom a Ivan
2.tým Nikča,Kikina,Dominik,Tomáš a Mareček
3.tým Zuzka,Ivča,Adam,Filda a Veverka
3,2,1 a závod byl odstartován.Nejdřív to vypadalo že vyhraje 3. tým,ale nakonec vyhrál 1.tým. Bylo to skvělý,všechny nás to bavilo

6.schůzka 16.10.2015

Autor:Ivča Brunová

Dnes jsme přišli do hasičky jako obvykle v 5 hodin.

Branák

Autor:Veverka

Dne 9.10.2015 v 7 hodin vyrazila naše hasička na branák v Bohunicích.Chvíli poté co sme dorazili na místo určení,měli nástup dorostenci kteří vyběhli v sestavě Tomáš,Michal,Pája a dvě dívky z Králova Pole co nám pomohli a přidali se pro tento závod do našeho družstva dorostenců.Dorostenci měli tu nejdelší ze všech tratí a běželi po oranžových fáborcích.Po dlouhém běhu skončili naši dorostenci 4 ze 4 nebo li poslední ze všech dorostenců.Jako další měli nástup starší.Při nástupu sme se dozvěděli že naše družstva běží první/Jundrov A/ a poslední /Jundrov B/.My starší sme běželi po žlutých fáborcích nebo li po trochu kratší trati.Jundrov A-Veverka,Hany,Ivča,Zuzka a Adam.Jundrov A skončili na 7 místě z 12. Jundrov B Nikča,Tom,Dominik,Kristýna a Ivan. Jundrov B skončil na 11 místě z 12.Potom měli nástup mladší ale Jundrov družstvo mladších nesestavil.Mladší běželi po modrých fáborcích.Většina stanovišt byla společná.Nejtěžší problém Vzduchovka.Pochvala za uzly.
Můj pohled:Branák byl podle mého názoru super. Po té co sme doběhli se mi podařilo rozpoutat obří zájem o ořechy.Také sem zde dostala novou přezdívku VEVERKA tuto přezdívku sem si vysloužila za neustálé obíhání okolo Země/Jirky/ vypořádala sem se i z Jirkovým věčným utíkáním a schováváním za auta jiných družstev.Díky bohu byl čaj zdarma a já nedokázala odolat stejně jako všichni ostatní jelikož byla hrozná zima.To byl můj názor.

Re: Branák

pavel | 19.11.2015

Děcka ještě jednou obrovský ďík za vzornou reprezentaci SDH JUNDROV

5.schůzka 2.10.2015

Autor:Tom Bruna

Na začátku nás vedoucí rozdělili do dvou skupin.
Po chvilce šla každá skupina na své stanoviště.
Jedna šla na střelbu na dvůr a ta druhá zůstala na hasičce a byla zkoušena z topografie,zdravovědy,technických prostředků atd.
Po hodině sme se prohodili.Na konci schůzky jsme udělali nástup řekli sme si co bude příští týden a šli sme domů.

4.schůzka 27.9.2015

PAVEL | 05.10.2015

ZÁPIS ZE SCHŮZKY Č.4
Autor:Dominik Borák

3.shůzka 18.9.2015

PAVEL | 05.10.2015

ZÁPIS ZE SCHŮZKY Č.3
Autor :Filip Marek

sme šli na sokolovnu a na sokolovně sme motali 20m hadice,90min. sme motali hadice a pak sme běhali.Filip,Adam a Marek dělali za odměnu a poslušnost 50 dřepů.S vedoucíma je strašná sranda.

2.schůzka 11.9.2015

PAVEL | 21.09.2015

ZÁPIS ZE SCHŮZKY Č.2
Autor:Adam Křetínský

Přišli jsme Filip udělal nástup a dostali jsme informace:
Skupina č.1 jde s p.Hanákem na topografii
Skupina č.2 jde s Velkým Šéfem na střelbu
Zprva se střílelo na špalíčky poté na terč a nakonec na špejle pak jsme se vystřídali.S p.Hanákem jsme měli topografii:zorientovat mapu a technické prostředky pak jsme šli do garáže se na ty prostředky podívat naživo a jsme byli poučeni jak uhasit hořící pánev s olejem:jednoduše vezmete pokličku přikrijete a šmitec.Pak ještě informace jak používat sněhový hasičský přístroj a ještě nám řekli jakou můžete mít při průzkumu smůlu.Nakonec sme ještě stříleli na špejle.Nikomu to moc nešlo ale někdo se určitě trefil.Pak byl zase nástup a pak rozchod.Opsáno schválně aj s gramatickými chybami které Adam udělal.

1.schůzka 4.9.2015

vedoucí | 21.09.2015